•  Optik Lensli Profesyonel Wifi Modül Kamera 1080P
Optik Lensli Profesyonel Wifi Modül Kamera 1080P
Ürün Kodu : İK-099       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
1,800.00 TL   Kdv Dahil
Ücretsiz Kargo
-
+

Profesyonel Wifi Modül Kamera

Evrak Okuma Özelliği

Bıraktığınız ortamda ses ve görüntü algıladığında cihaz whatsapp aramasası gibi otomatik olarak sizi arar ve bilgi verir

Son Teknoloji Ürünü Yüksek Çözünürlük ve Çok Net Ses Kayıt

Yükses Görüntü ve Ses Kalitesi Sunan Wi-Fi Modül Kamera

Modül kameraların en iyi özelliği uygulanabilir alanları sınırsızdır. Bir çakmak boyutunda olan ve kamarasını istediğiniz açıya göre çevirebileceğiniz bu kamera yüksek kaliteli görüntü ve ses kaydı yapar. Ayrıca hareket sensörüne sahiptir. İnternet Üzerinden canlı olarak izlenebilir.

 

Bu Cihazda Bulunan Avantajlı Özellikler;

1.Yüksek Çözünürlük 1920x1080 12 Mega Piksel Full HD

 2.Çok net ve kolay anlaşabilir ses alma ve kayıt yapma

 3.Hafıza kartına Kayıt yapabilme. 32 GB hafıza kartını destekler.

 4.Wifi sinyaline sahiptir. Cihaza yakın iken cihaza bağlanarak cepten canlı izleme ve kayıt yapabilirsiniz. Uzakta iken cihazı wifi ağına bağlayarak internet üzerinden canlı izleme yapabilirsiniz.

5.Cepten ve Pcden İzleme yaparken cihazın video çözünürlüğünü değiştirebilir, kaydı durdurup başlatabilir, aynı zamanda diğer cihaz ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

 6.Cep telefonunuzdan hareket sensörünü aktif veya pasif yapabilirsiniz. Aktif olduğunda hareket algılamada cihaz sizi arayarak hareket algıladığını belirtir. Buda sürekli kontrol etme gereksinimini azaltır.

 7.Adaptörünü elektriğe bağlamanız durumunda döngüsel olarak sınırsız sürede kayıt yaptırabilirsiniz. Hafızası dolduğunda kayıt yapmayı durdurmaz.

Kullanım Alanları:

Modül kamerayı istediğiniz tüm alanlara uygulayabilirsiniz.

İşyerinde, okulda, evde veya arabada.

Önemli bir toplantıyı kaydetmek için veya bakıcı, personel kontrolünü yapmak istediğinizde iyi sonuçlar alacağınız kusursuz bir cihaz. İsterseniz bir masa saatinin içine isterseniz bir oyuncak veya süs eşyasının içine yerleştirebilirsiniz. Uzaktan erişim ile tam kontrol sağlarsınız.

Yasal Uyarı: Cihazların kullanımıyla ilgili olarak; uygunsuz kullanım hallerinde (tehdit, santaj ve kişilik haklarına tecavüz yoluyla menfaat sağlamak v.s) doğabilecek yasal sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Bu tür uygulamalar ile üçüncü şahıslara yönelik kullanımların suç teşkil edebileceğini unutmayınız. Bu tip uygulamalardan firmamız sorumlu tutulamaz. Alıcı, siparişi ile birlikte bu şartları kabul etmiş sayılır...
 YASAL UYARI 
Gizli Kameralar ve Takip Cihazları,
Çocuk güvenliği ve Personel takibi için Geliştirilmiştir.
Bu ürünlerin Farklı Şekilde ve insanların Özel Hayatını ihlal edecek şekilde kullanılması kanunen YASAKTIR.


Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?